مسئولیت اجتماعی

شرکت داروسازی الحاوی به عنوان شناخته شده‌ترین شرکت داروئی ایران در حوزه کودکان، برخود واجب می‌داند که به این دسته‌بندی داروئی تنها نگاه اقتصادی نداشته و بتواند در حد توان #حامی #کودکان ایرانی باشد.

به همین منظور، کمپین #چتریم_حامی_کودکان از مهم‌ترین موضوعاتی است که به عنوان مسئولیت اجتماعی توسط داروسازی الحاوی تعریف شده است، که شامل 3 شاخه اصلی می‌باشد:

  • ساخت مدارس در مناطق محروم؛ کمپین #چتریم_حامی_کودکان برداشتن گامی است در جهت تحقق مسئولیت اجتماعی این شرکت برای حمایت از کودکان این مرز و بوم، که به همین منظور درصدی از فروش مکمل‌های کودکان به ساخت مدرسه در مناطق محروم اختصاص داده خواهد شد.
  • بالاترین کیفیت در تولید محصولات کودکان؛ شرکت الحاوی تنها شرکت دارویی ایرانیست که محصولات مربوط به حوزه کودکان به واسطه کیفیت بالا در اتحادیه اروپا ثبت و به فروش می‌رسد.
  • آموزش علمی کودکان؛ یکی از موارد بسیار مهم برای شرکت داروسازی الحاوی، مبحث آموزش علمی کودکان {آینده‌سازان جامعه} می‌باشند که از جمله مهم‌ترین کارهای اجرایی در این زمینه، تدارک برنامه گردش علمی و بازدید از کارخانه الحاوی برای مدارس و رده‌های سنی مختلف است.

ما را با همراهی ‎#چتریم_حامی_کودکان حمایت کنید.